Shopping Cart 0 items - $0.00 0

Про Федерацію

Дівчата
Про нас

Ласкаво просимодо світу хокею на траві!

В емоціях азарту й жаги до перемоги, у єднанні з природою, де вирують епічні спортивні битви, а перемагає командний дух – ось він, світ хокею на траві!

Федерація хокею на траві України – це єднання однодумців, де живе справжня пристрасть до хокею, де кожен може відчути себе частиною чогось величного, а невпинне прагнення до тріумфу веде до нових перемог.

Тут ви відчуєте себе у самому серці подій, де спалахують емоції, де народжуються легенди, де кожне змагання – це виклик, а кожен успіх – справжній тріумф.

Федерація хокею на траві України – це шлях до спортивних вершин, єднання та командного духу.

Долучайтесь до нашої команди та відкрийте для себе захопливий світ хокею на траві!

Місія

НАША МІСІЯ

Розвивати та популяризувати хокей на траві в Україні як олімпійський вид спорту, що об’єднує людей, формує здоровий спосіб життя та створює можливості для всебічного розвитку особистості, у партнерстві з міжнародними та національними спортивними організаціями та органами державної влади.

Філософія

НАША ФІЛОСОФІЯ

Хокей на траві – це більше, аніж просто вид спорту. Це спосіб життя, що єднає людей та сприяє всебічному розвитку особистості. Ми переконані, що хокей на траві може позитивно вплинути на суспільство. Він може об’єднати людей різних культур та поколінь, допомогти їм вести здоровий спосіб життя та розкривати свої таланти. Ми прагнемо зробити хокей на траві популярним видом спорту в Україні. Ми будемо невтомно працювати над розвитком та популяризацією хокею на траві, щоб зробити його доступним для всіх і кожного, незалежно від віку, гендеру чи соціального статусу. Ми віримо, що хокей на траві може зробити Україну сильною та успішною країною.

Чоловіки
Цінності

Наші цінності

ІНКЛЮЗИВНІСТЬ
ПІДЗВІТНІСТЬ
Справедливість
ПОЗИТИВНІСТЬ
ДИНАМІЧНІСТЬ
керівництво федерації

наша команда

Про нас

у цифрах

0
Клуби
0
Спортсмени
0
Тренери
0
Судді
Зв'язок

Де нас знайти:

Громадська організація «ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ НА ТРАВІ УКРАЇНИ»