Shopping Cart 0 items - $0.00 0

Серед юнаків 2010–2011 рр. н.

Ключка та мяч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 23/24 З ХОКЕЮ НА ТРАВІ У ПРИМІЩЕННІ
INDOOR
серед юнаків 2010–2011 рр. н.
09.02 – 11.02.2024
м. Літин (Вінницька обл.)

Склад команд

Група А

Група Б

КДЮСШ «Барса»-1, м. Шостка

ДЮСШ «Авангард»-1, м. Калинівка

ДЮСШ «Буревісник», м. Чернівці

МДЮСШ № 1, м. Вінниця

ОДЮСШ ХК «Фенікс», Житомирська обл.

ОСДЮСШОР «Олімпія»-1, Вінницька обл.

ДЮСШ «Авангард»-3, м. Калинівка

Збірна команда Сумської обл.

ОСДЮШОР «Олімпія»-2, Вінницька обл.

ДЮСШ «Авангард»-3, Вінницька обл.

Груповий етап змагань

Група

Команда

Рахунок

1

Б

Авангард-1 – Авангард-3

13:1

2

Б

МДЮСШ № 1 – Олімпія-1

3:0

3

Б

Авангард-1 – Сумська обл.

9:2

4

Б

Олімпія-1 – Авангард-3

1:2

5

Б

Сумська обл. – МДЮСШ № 1

2:3

6

А

ХК Фенікс – Авангард-2

2:5

7

А

Барса-1 – Олімпія-2

9:0

8

А

Авангард-2 – Буревісник

7:1

9

А

Барса-1 – ХК Фенікс

7:0

10

А

Олімпія-2 – Буревісник

4:1

11

Б

Авангард-3 – Сумська обл.

1:4

12

Б

Авангард-1 – МДЮСШ № 1

8:0

13

Б

Сумська обл. – Олімпія-1

2:0

14

Б

Авангард-3 – МДЮСШ № 1

1:3

15

Б

Авангард-1 – Олімпія-1

4:0

16

А

Барса-1 – Буревісник

7:2

17

А

Авангард-2 – Олімпія-2

2:0

18

А

ХК Фенікс – Буревісник

7:0

19

А

Авангард-2 – Барса

2:2

20

А

Олімпія-2 – ХК Фенікс

1:1

Стикові ігри

Команда

Рахунок

21

Б1-А2 (1/4)

Авангард-1 – Авангард-2

3:3

22

Б2-А1 (1/4)

МДЮСШ № 1 – Барса

0:1

23

А4-Б3 (5/8)

Олімпія-2 – Сумська обл.

0:5

24

А2-Б2 (1/4)

Авангард-2 – МДЮСШ № 1

5:2

25

Б1-А1 (1/4)

Авангард-1 – Барса

4:5

26

А5-Б5 (9/10)

Буревісник – Олімпія-1

0:1

27

Б4-А3 (5/8)

Авангард-3 – ХК Фенікс

1:4

28

Б4-А4 (5/8)

Авангард-3 – Олімпія-2

0:3

29

А3-Б3 (5/8)

ХК Фенікс- Сумська обл.

2:3

Підсумкові місця команд
за результатами чемпіонату України з хокею на траві у приміщенні (indoor)
серед юнаків 2010–2011 рр. н.
2023-2024 р.р.

Місце

Команда

Очки

1

КДЮСШ «Барса», м. Шостка

2

ДЮСШ «Авангард»-2, м. Калинівка

3

ДЮСШ «Авангард»-1, м. Калинівка

4

МДЮСШ № 1, м. Вінниця

5

Збірна Сумської обл.

6

ОДЮСШ «Фенікс», Житомирська обл.

7

ОСДЮСШОР «Олімпія»-2, Вінницька обл.

8

ДЮСШ «Авангард»-3, м. Калинівка

9

ОСДЮСШОР «Олімпія»-1, Вінницька обл.

10

ДЮСШ «Буревісник», м. Чернівці