Shopping Cart 0 items - $0.00 0

Серед юнаків 2012–2013 рр. н.

Ключка та мяч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 23/24 З ХОКЕЮ НА ТРАВІ У ПРИМІЩЕННІ
INDOOR
серед юнаків 2012–2013 рр. н.
16.02 – 18.02.2024
м. Хотин (Чернівецька обл.)

Склад команд

Група А

Група Б

Група В

Група Г

КДЮСШ «Барса»

ОДЮСШ ХК «Фенікс»-1

МДЮСШ № 1

Збірна Сумської обл.

ДЮСШ «Буревісник»-2

ДЮСШ «Буревісник»-1

СДЮШОР «Олімпія»-1

СДЮШОР «Олімпія»-2

ДЮСШ «Буревісник»-3

ДЮСШ ХК «Фенікс»-2

СДЮШОР «Олімпія»-4

СДЮШОР «Олімпія»-3

Груповий етап змагань

Група

Команда

Рахунок

1

Г

Олімпія-2 – Олімпія-3

1:8

2

В

Олімпія-1 – Олімпія-4

10:0

3

Б

Фенікс-1 – Фенікс-2

15:1

4

А

Буревісник-2 – Буревісник-3

17:0

5

В

МДЮСШ № 1 – Олімпія-1

5:2

6

Г

Сумської обл. – Олімпія-2

0:3

7

А

Барса – Буревісник-3

18:0

8

Б

Фенікс-1 – Буревісник-1

9:0

9

Г

Олімпія-3 – Сумська обл.

5:1

10

А

Барса – Буревісник-2

4:5

11

Б

Фенікс-2 – Буревісник-1

1:2

12

В

Олімпія-4 – МДЮСШ № 1

0:4

Стикові ігри

Команда

Рахунок

13

(1/4 м)

Буревісник-2 – Олімпія-3

2:5

14

(1/4 м)

Фенікс-1 – МДЮСШ № 1

6:2

15

(5/8 м)

Барса – Олімпія-2

2:3

16

(5/8 м)

Буревісник-1 – Олімпія-1

1:3

17

(9/12 м)

Буревісник-3 – Сумська обл.

0:12

18

(9/12 м)

Фенікс-2 – Олімпія-4

2:2

19

(1/4 м)

Буревісник-2 – МДЮСШ № 1

1:4

20

(1/4 м)

Фенікс-1 – Олімпія-3

4:2

21

(5/8 м)

Барса – Олімпія-1

4:2

22

(5/8 м)

Буревісник-1 – Олімпія-2

1:1

23

(9/12 м)

Буревісник-3 – Олімпія-4

1:6

24

(9/12 м)

Фенікс-2 – Сумська обл.

1:6

25

(9/12 м)

Буревісник-3 – Фенікс-2

11:2

26

(9/12 м)

Олімпія-4 – Сумська обл.

0:7

27

(5/8 м)

Барса – Буревісник-1

7:0

28

(5/8 м)

Олімпія-1 – Олімпія-2

3:3

29

(1/4 м)

МДЮСШ № 1 – Олімпія- 3

2:4

30

(1/4 м)

Буревісник-2 – Фенікс-1

2:3

Підсумкові місця команд
за результатами чемпіонату України з хокею на траві у приміщенні (indoor)
серед юнаків 2012–2013 рр. н.
2023-2024 р.р.

Місце

Команда

Очки

1

ОДЮСШ ХК «Фенікс»-1, Житомирська обл.

2

СДЮШОР «Олімпія»-3, Вінницька обл.

3

МДЮСШ № 1, м. Вінниця

4

ДЮСШ «Буревісник»-2, м. Чернівці

5

КДЮСШ «Барса», м. Шостка

6

СДЮШОР «Олімпія»-2, Вінницька обл.

7

СДЮШОР «Олімпія»-1, Вінницька обл.

8

ДЮСШ «Буревісник»-1, м. Чернівці

9

Збірна Сумської обл.

10

ОДЮСШ ХК «Фенікс»-2, Житомирська обл.

11

СДЮШОР «Олімпія»-4, Вінницька обл.

12

ДЮСШ «Буревісник»-3, м. Чернівці