Osaka стала офіційним постачальником для змагань EuroHockey

EuroHockey з радістю оголошує про своє нове стратегічне партнерство з компанією Osaka, що відкриває перед нами нові горизонти для розвитку хокею у Європі. Згідно з угодою, Osaka стає офіційним постачальником для змагань EuroHockey, офіційних осіб та EuroHockey Institute.

Це партнерство базується на спільному бажанні сприяти розвитку та вдосконаленню хокею, використовуючи відомі інноваційні підходи Osaka до продуктивності та сталого розвитку. Партнерство відкриває нові можливості для реалізації місії EuroHockey з постійного підвищення стандартів спорту та надання платформи для розвитку спорту та підтримки клубів.

За допомогою цієї угоди, Osaka отримає широку впізнаваність у Європі, бо буде представлена на кожному із 40 щорічних змагань, організованих EuroHockey.

“Це партнерство є важливим моментом для Osaka та EuroHockey. Ми впевнені, що, поєднавши наші зусилля, ми зможемо суттєво вплинути на хокейний спорт не лише у Європі, а й у всьому світі”, – підкреслив Ентоні Бошман з Osaka Hockey.

Йокко де Віт, комерційний менеджер EuroHockey, також поділився оптимістичними враженнями щодо цього партнерства, зауваживши: “Синергія між інноваційним підходом Osaka та відданістю EuroHockey розвитку хокею створює захоплюючу платформу для майбутнього спорту. Ми очікуємо позитивного впливу цього партнерства на гравців, офіційних осіб та вболівальників”.

Партнерство між Osaka та EuroHockey стартувало на нещодавньому чемпіонаті з єврохокею у закритих приміщеннях у Левені, Бельгія. Ця співпраця означає початок нової ери для любителів хокею, обіцяючи захоплюючі інновації та досягнення, які будуть формувати майбутнє цього спорту упродовж багатьох років.