Проривний бронзовий успіх 2022 року — натхнення для України

У 2022 році, під час жіночого Єврохокейного чемпіонату з хокею у приміщенні у Гамбурзі, всі дуже раділи, коли Україна здобула бронзову медаль. Цього разу вони прагнуть повторити цей вражаючий успіх у майбутніх змаганнях.

Четверо гравців з того складу повернулися після феноменального досягнення у Берліні, а Катерина Шокаленко взяла на себе обов’язки капітана замість Євгенії Мороз. Висококласна воротарка Аліна Фадєєва знову буде стояти на стражі воріт, а молоді таланти Анастасія Шишиньо та Євгенія Керноз посилили команду.

Також до складу команди приєдналися вісім нових гравців, серед яких форвард Карина Леонова, а також Катерина Попова, яка перейшла з молодіжної команди U21, що грала в Люцерні на молодіжному Євро рік тому.

Для складу збірної України це був дуже насичений період, попри складений графік: вони брали участь у відбіркових матчах на Олімпіаду в січні у Валенсії, а потім змагалися на чемпіонаті світу з хокею на п’ять в Омані.

Збірна України вдячна німецьким клубам (Mannheim Hockey Club, DTV Hannover, TTK Sachsenwald) та федерації Німеччини за підтримку у ці важкі часи для їх країни. Це дало можливість тренуватися та проводити товариські матчі.

“На цей раз склад команди для гри у приміщенні зазнав чимало змін порівняно з минулим роком через триваючу війну та різні обставини. Це суміш молодих талантів та досвідчених гравців у приміщенні”, – говорить тренер Світлана Макаєва про їхні перспективи.

“Більшість дівчат є частиною збірних команд з різних видів хокею на траві. Ці місяці були дуже насиченими як для гравців, так і для персоналу, як психологічно, так і фізично.

“Наша підготовка до цього Єврохокейного чемпіонату у приміщенні була обмежена. Наші тренування у приміщенні відбувалися в основному в Україні, часто переривалися повітряними сигналами та необхідністю ховатися в укриттях. “Ми любимо грати у приміщенні та сподіваємося показати захоплюючий хокей, який зробить щасливими наших прихильників та українців по всьому світу”.